SMM Panel

Tarih: 2021-11-27 14:54:11

SMM Panel Nedir?

SMM Panel  pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından bilinirken belli bir kesim tarafından bilinmemektedir. Bugünkü blog yazımızda siz değerli blog okurlarımıza; "SMM Panel nedir? Ne işe yarar? Güvenilir SMM Panel mi?" tarzındaki soruları sizin için cevaplayacağız. Şimdiden keyifli okumalar dileriz. Günümüzde sosyal medya kullanıcıları takipçi, beğeni, abone, izlenme vb. gibi konularda belli bir konuma gelerek profillerinin popülaritesini artırmak istiyor. Özellikle yeni açılmış sosyal medya hesabında paylaşılan gönderiler yeteri kadar etkileşim alamaz. Bu konu hesap sahibinin canını sıksa da problemin çözümü oldukça basittir. SMM Panelin görevi de işte burada başlar. SMM Paneli hangi alanda sorun yaşıyorsanız size o alanda yardımcı olarak probleminizi kısa sürede çözmektedir. Yani kısacası bu panel size istediğiniz kadar sorunsuz şekilde kullanıcı sağlar. İhtiyacınıza göre çeşitli servisleri olan bu panel de hayal ettiğiniz gibi kısa sürede popüler olmanız için hiçbir engel yoktur.

SMM Panelde Hangi Servisler Vardır?

SMM Panel’de kullanıcıların ihtiyaçlarına göre servislsler vardır. Bu servislere göre hesap sahipleri sipariş geçebilirler. Örneğin,  Instagram hesabınız var ve satış yapmaktasınız. Ancak yeterli kadar kullanıcınız yok hal böyle olunca da satışlarda da sıkıntı çekiyorsunuz. Birçok instagram uzmanın son günlerde sürekli dile getirdiği şey şudur: “instagram'da alacağınız ürünü alırken dikkat etmeniz gereken şey, sayfanın ve paylaşılan gönderinin takipçi, beğeni ve yorum gibi şeylere bakılması gerekir.” Diyorlar. Genellikle SMM Panel hizmetlerinde Instagram, YouTube, Twitter, Tiktok, Facebook vs. gibi servisler bulunmaktadır.


SMM Panel Tercih Edilirken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekenler?

Örneğin herhangi bir SMM Panelde sosyal medya hesabınız için ihtiyacınıza göre sipariş vermek istediniz. Arama motorunda şöyle bir arama yaptırdınız: ucuz SMM Panel diye. Arama motoru en çok ziyaretçi alan sayfaları sıraladı ve en üstteki sayfaya giriş yaptınız. Sonrasında siparişi geçtiniz ve beklemeye başladınız. Saatler geçti siparişinizi vereli 48 saat oldu geç gelen kullanıcılarla birlikte bir de sipariş ettiğiniz sayıdan daha az kullanıcı geldi. Buradan çıkarılması gereken en önemli husus şudur: Her ucuz SMM Paneli sizin için uygun değildir. Sizin için uygun olan SMM Paneli sitemiz üzerinden alacağınız hizmetlerdir. Bu konuda kullanıcıların dikkat etmesi gereken şeylerden bir diğeri de SMM Panel ana sağlayıcı olan firma. Ana sağlayıcı olmayan firmalarda genelde sıkıntılar olmaktadır. Bu sıkıntılar size ve hesabınıza tahribat gücü yüksek zararlar verebilir. Bu zararları minimize etmek sizin değil Ana Sağlayıcınızın elindedir. Ana Sağlayıcıyla ilgili detayları gelin inceleyelim...

SMM Panelde Ana Sağlayıcı

SMM Panelde Ana Sağlayıcı görevini üstlenen firmalar da dikkat etmeniz gerekenlerden kısaca bahsedecek olursak hizmeti almış olduğunuz ana sağlayıcı size değişik imkanlar sunmalıdır. Bu imkanlardan biri de ucuz servis sağlıyor olmasıdır. Tabi gerçekten firmanın dediği gibi ana bayi ise. Maalesef piyasada birçok ana sağlayıcı olarak kendini niteleyen firmalar var. Kendilerini ana sağlayıcı olarak niteleyen birçok firma ne yazık ki bu görevi yerine getiremediği gibi sosyal medya kullanıcıları da mağdur etmektedirler. Ucuz SMM Ana Bayi olan panelden alışveriş yapan kullanıcılar gerçek bir ana bayi vurgusu yapmaktadır. Kurumsal anlamda önemli bir firma olduğunu bir kez daha müşterilerine göstermiştir. Yaklaşık beş bin iki yüz aktif kullanıcıya sahip olan igbayim, servis yönünden de diğer firmaları kıskandırmaktadır. Şirket sahiplerinin vermiş olduğu demeçlerde ana sağlayıcı konusunda yolunun uzun olduğu zamanla daha geniş kitlelere hitap etmek ve ulaşmak için çalışmaların gece gündüz sürdüğü belirtilmektedir. ReGenCode adıyla faaliyetleri yürüten şirket yakın zamanda Avrupa ve Amerika kıtaları içinde önemli bir ana sağlayıcı işine girecekleri belirtiliyor.

SMM Panelde Garantili / Telafili Hizmetler

SMM Panelde garantili / telafili paketlerin önemi diğer servislere göre çok daha fazladır. Bu paketlerin kullanıcıları sunmuş olduğu ayrıcalık ve kolaylık bakımından çokça tercih edilmektedir. Diğer servislerin yanında kullanıcılar için neredeyse vazgeçmek mümkün olmuyor. Siparişi verilen bir servisin kullanıcı sayısında düşme olursa kolayca telafi edilmektedir. Dolayısıyla kimseyi mağdur etmeden ve yormadan panel üzerinden gerçekleştirilmesi bu paneli vazgeçilmez yapıyor. SMM Panelde Türk Takipçi Hizmeti Bizim SMM Panelimizde Türk Takipçi paketleri mevcut olup 1 numaralı servis olarak kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Çeşitli Türk takipçi paketlerinin bulunduğu panelde özellikle %100 Türk servisler bulunmaktadır. Instagram, Twitter, Youtube, Facebook, Tiktok, Telegram, ve Spotify gibi servisler de Türk kullanıcılar gönderilmektedir. Müşteri memnuniyeti açısından bu durum son derece önem arz etmektedir. Türk takipçi/kullanıcı paketi satın alan kişilerin sürekli karşılaştıkları problemlerden biride bot gönderimi yapılmasıdır. Böyle durumlarda yapılması gereken şey çok basittir. İptal butonuna basıp siparişinizi iptal edip bir daha o web sitesinden alışveriş yapmamaktır.

IGBayimde Spotify Hizmeti

Bu hizmeti emin olmamakla birlikte farklı bir sağlayıcıdan denemiş olabilirsiniz. Bu deneme sonucunda telafisi olmayan sorunlarla  karşılaşmış olabilirsiniz. Gönderim sırasında yaşadığınız bu sıkıntıyı nasıl çözeceğiniz hakkında bilginiz de olmayabilir. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve ana bayi olan IGBayim.com'da böyle bir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisi verilmektedir. Spotify'da kullanıcılar tarafından takip edilmek müzik zevklerinizi insanlara aktarmak günümüzün trendlerinden biridir. Hal böyle olunca da kullanıcılar güvenli ve hızlı servislerin olduğu panelleri seçiyor. Bu paneller arasında ana sağlayıcı konumunda olan IGBayim.com her zaman güvenli ve hızlı işlemler için tercihiniz olabilir.

IGBayimde Telegram Servisleri

Telegramda popülaritenizi artırmak istiyorsunuz ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte burada bizim panelimize girerek telegram servislerimize göz atabilirsiniz. Hızlı servisler ve garantili hizmetler IGBayimde sizi bekliyor. 7/24 canlı destek uygun fiyatlı Telegram servisleri smm ana bayide. Kanal üye servisleri ve gönderi görüntülenme gibi başlıca servislere sahip olan panel birçok alanda hizmet vermektedir. Diğer smm panellerinden ayıran önemli özelliklerden biriside firmanın ana sağlayıcı olması. Sektörde kısa sürede büyük işlere imza atan firmanın 10 binden fazla kayıtlı müşteri var. Çeşitli form sitelerinden sık sık ziyaretçi gelen firmaya, yakın zamanda kullanıcılarına farklı bir sürprizin müjdesini verecekler. Panelde günlük ziyaretçileri de bir sürpriz bekliyor. Her gün ziyaret eden kullanıcılar 0.001 - 250 ₺ gibi bakiyeyi hesaplarına geçirme fırsatını buluyor.  

SMM Panelde Mobil ve Güvenli Ödeme

Pek çoğumuzun sanal ortamda alışveriş yaparken sıklıkla karşılaştığımız problemler arasında yer alan ödeme sıkıntısı smm panellerde de sorun olmaktadır. Bizim panelimizde bunun gibi problemlerin önüne geçmek için ödemeyi 3D Security hizmeti şeklinde kullanıcılarımıza vermekteyiz. Bu sayede müşteri memnuniyetinin bir kez daha bizim için önemli olduğunu kanıtlamış olduk. Mobil Ödeme bilindiği gibi alışverişte nakit ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bu sayede kullanıcılar nakitsiz ödeme yapmadan dilediği servisleri rahatlıkla satın alabiliyorlar. Mobil ödeme de güvenirlik açısından hiçbir sorun yaşamadan sorunsuz şekilde ödeme yapabilirsiniz. Şöyle bir durum var ki paranız BDK'nın denetiminde ve garantisindedir. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi firmalar tarafından desteklenen ödeme olan sistemi mobil ödeme bazı smm panelleri tarafından kullanılmaz. Ancak bizim panelimizde 7/24 boyunca ihtiyacınız olan paketleri rahatlıkla mobil ödeme ile yapabilirsiniz.            

IGBayim bilinir bir güvenilir ve ucuz SMM Panel instagram ana bayi sağlayıcısıdır.
IGBayim.com 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.