En Ucuz SMM Panel Sağlayıcı Geldi!

Tarih: 2021-09-02 15:53:20

En Ucuz SMM Panel Sağlayıcı Geldi!

Türkiye'de ki bir çok sosyal medya kullanıcısı hesaplarını yükseltmek için panellere başvuruyor. Çok fazla sayıda SMM Panel'e ev sahipliği yapan Türkiye'de, kullanıcılar güvenilir panel bulmakta zorlanıyor. Bunun nedeni birçok panelin hızlı veya tam oranda gönderim yapmamasından kaynaklı. Özellikle hızlı servisleri olan ve tam gönderim yapan sağlayıcıların fiyatları ise dudak uçuklatıcı durumda. Bunun asıl nedeni ise ana sağlayıcı olmamalarından kaynaklı. Üstelik bir çok sosyal medya paneli fatura dahi kesmeyerek suç işlemekte ve kullanıcılarını mağdur etmektedirler. Bahsettiğimiz bu tabuları IGBayim.com yıkarak, SMMPanel sağlayıcı sistemine yeni bir soluk getiriyor.


Faturalı Güvenilir SMM Panel


IGBayim neden bu kadar güvenilir bunun cevabını sunalım. IGBayim aşağıdaki tüm maddeleri instagram ana sağlayıcı panel olarak kullanıcılarına doğrudan sunmaktadır;


  • 7/24 kesintisiz destek
  • Instagram ana sağlayıcı
  • Fatura kesen smm panel
  • Tamamı çalışan hızlı servisler
  • Güvenilir panel alt yapısı


Sunduğu bu başlıklara IGBayim rakiplerine fark atmakta ve kolay kullanım avantajı ile her geçen gün sitesine yeni yüzlerce üye toplamaktadır. Bu yeni SMM Panel sitesine adım atmak için hemen ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Instagram ana sağlayıcı sistemine üye olmak ise son derece basit. İlk olarak üye ol sayfasına girerek gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgiler sosyal medya hesaplarınızdan farklı olabilir. IGBayim şifresiz panel hizmeti sağlamaktadır. Dolayısıyla sosyal medya hesaplarınızın bilgisini sizden talep etmez.


Instagram Ana Sağlayıcı Farkı !


IGBayim sözde ana sağlayıcı değil, gerçek instagram ana sağlayıcıdır. Bu nedenle her zaman düşük ve ucuz fiyat garantisi vermektedir. Buna ek olarak üyelerine her gün 0.01TL ile 250TL arasında ücretsiz bakiye vermektedir. Üye sayfanız üzerinden "ücretsiz bakiye" seçeneğiyle her gün bu bakiyeleri toplayabilir ve hiç bir ücret ödemeden bile servislerin tamamını kullanabilirsiniz.


Yukarıda belirttiğimiz bütün seçenekler IGBayi'nin ne kadar güvenilir, şeffaf ve uygun fiyat politikasına sahip olduğunu kanıtlar niteliktedir. Geç kalmadan bir an önce instagram bayideki yerinizi hemen alarak sosyal medya üzerinde yükselişe geçin. Unutmayın! IGBayi sözde değil, faaliyette ana sağlayıcıdır!

 

IGBayim bilinir bir güvenilir ve ucuz SMM Panel instagram ana bayi sağlayıcısıdır.
IGBayim.com 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.